Producent przyczep wałbrzych

Motor

Mój współmałżonek zaplanował nabyć motor, o którym fantazjował od dawna. Wyszukał na stronach sklepów internetowych dwukołowca z jego snów. Niestety, model, który go ciekawił nie był nawet w promieniu stu kilometrów od miejsca naszego zamieszkania. Ponadto, nie był to wydajny okaz, o czym zdobywca mojego serca doskonale wiedział. Z kolei cena była okazyjna i zakomunikował uroczo, że musi go mieć. Franek (tak ma na imię mój małżonek) jest mechanikiem i w te pędy naprawia wszystko sam. Naruszony motor nie stanowi dla niego najmniejszego problemu.
Zaplanowaliśmy umówić się z mężczyzną, który pomógłby nam zrealizować fanaberię męża. Wytwórca przyczep okazał się być bardzo miłym starszym panem, z zawadiackim uśmieszkiem (bardzo lubię to w mężczyznach). Szybko zakupiliśmy przyczepę i powróciliśmy do domu.
Kolejnego dnia, upragniony motor Franka stał już w garażu, a on dłubał przy nim z rozkoszą. Takiego szczęśliwego męża ubóstwiam najbardziej, a wszystko to przez fabrykanta przyczep, który dał nam rabat!