Lawety samochodowe otwock

Tajemniczy towarzysz życia

Dokładnie osiem lat temu zapoznałam chłopaka, który dziś jest już moim mężem. Najwspanialszym na ziemi i w całej galaktyce. Pragniecie wiedzieć, jak to się rozpoczęło?
Tuż po ukończeniu studiów dostałam od rodziców auto. Nie była to nówka z salonu, jednakże był cudowny i w moim ulubionym, czerwonym kolorze. Podróżowałam nim rozsądnie a przy tym w niedalekie trasy, albowiem nie miałam jeszcze wprawy.
Musiałam załatwić sprawę na mieście, wobec tego jak najszybciej udałam się w kierunku auta. Weszłam i pojechałam. Mknęłam autostradą, drogą szybkiego ruchu, a potem poruszałam się w miejskiej dżungli. Przejeżdżałam już przez ostatnią skrzyżowanie, aż nagle poczułam hałas i uderzenie. Niebieski polonez wjechał we mnie, a mój poczciwy opel wylądował na słupie sygnalizacji świetlnej. Mnie prawie nic się nie wydarzyło, ale z mojego samochodu został wrak. Ktoś zawołał policję, ktoś inny karetkę. Tymczasem ja zadzwoniłam do swojego ubezpieczyciela. Zajechała pomoc drogowa i zabrała mój zepsuty środek transportu.
Wiecie czym zajmuje się mój współmałżonek? Obsługuje lawety samochodowe. To oczywiście ten pan z pomocy drogowej, którego poznałam tamtego dnia.